Co zyskasz dzięki basenom samoczyszczącym?

Co zyskasz dzięki basenom samoczyszczącym?

Basen ogrodowy to świetne rozwiązanie dla miłośników kąpieli, którzy często nie mogą pozwolić sobie na wycieczkę nad rzekę. Chcąc jednak wykorzystać wiele jego plusów, powinniśmy odpowiednio go pielęgnować – zaś to wymaga sporo czasu. Dlatego szczególnie wielkim zainteresowaniem cieszą się baseny samoczyszczące – dzięki nowoczesnym dyszom możemy bez wysiłku usunąć większość utrudniających kąpiel zanieczyszczeń. Jak więc działają baseny samoczyszczące? O czym powinniśmy wiedzieć przy kupnie któregoś z nich? Gdzie je znajdziemy?

Zasady działania basenów samoczyszczących

Baseny samoczyszczące wykorzystują zestawy odpowiednio rozlokowanych dysz, a te, działając usuwają wszelkie zabrudzenia. Woda, pozostając wzbudzona, będzie także wolna od grzybów i glonów, a to pozytywnie rzutuje na jej parametry. To z kolei pozwala na zmniejszenie liczby wykorzystywanych w basenie preparatów chemicznych, co najbardziej ważne będzie dla osób walczących ze wszelkiego typu alergiami.

Baseny samoczyszczące – które kupować?

Wybierając baseny samoczyszczące warto zwrócić uwagę na opinię, jaką cieszy się dana marka. Dobrym rozwiązaniem okaże się z całą pewnością kupno urządzeń firmy Compass Ceramic Pools. Dlaczego? Urządzenia tej firmy są najefektywniejsze oraz, co dla wielu klientów będzie ważne, doskonale łączą z wyglądem niecki. Systemy Compass Ceramic Pools to również rozwiązanie dla osób zwracających uwagę na ochronę – są zaprojektowane tak, by do zera zminimalizować prawdopodobieństwo najróżniejszych wypadków.