Budownictwo, motoryzacja, przemysł – wykorzystanie rur kwasoodpornych

Budownictwo, motoryzacja, przemysł – wykorzystanie rur kwasoodpornych

Znajdź rury kwasoodporne

Rury kwasoodporne są wykorzystywane w różnorodnych zakładach, gdzie działa się ze żrącymi surowcami. Najbardziej istotną cechą tego surowca jest niewątpliwie odporność na silnie oddziałujące substancje syntetyczne.

charakterystyka rur kwasoodpornych

W przypadku zwykłych elementów konstrukcyjnych, nawet tych wykonanych ze stali nierdzewnej, ochrona może okazać się niewystarczająca. Kwasy mogą zniszczyć konstrukcję surowca, przyspieszyć jego korozję i gromadzenie się toksycznych dla zdrowia związków chemicznych. Dlatego najważniejsze jest stosowanie w przetwórniach rur kwasoodpornych o najwyższym wskaźniku prewencji przed kwasami. Nowatorskie rury kwasoodporne mogą być stosowane w instalacjach gazowych, hydraulicznych. Cechują się niebywałą szczelnością, w związku z tym, że przeważnie są wykonane technologią bez zastosowania żadnych ogniw. To gwarantuje, że elementy tego rodzaju optymalnie spełniają swoje zadania.

Rury kwasoodporne – do wykorzystania także w motoryzacji

Rury kwasoodporne sprawdzają się też jako materiały budowlane, części składowe do ciężarówek. Nie zaszkodzi im ciągła styczność z wilgocią i silnymi detergentami. Żaden związek nie może zniszczyć ich struktury. Gwarantują bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach chemicznych, są stosowane również do tworzenia części składowych poręczy, kunsztownych parkanów, w produkcji żywności. Są więc elementem wysokiej jakości, jednak ich koszty są na każdą kieszeń. Opłaca się zastosować je przy remoncie loggi czy innych pracach budowlanych.

FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: sklep@metal-e.pl