Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Więcej informacji o działalności architekta Kraków na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie nadzorować rozwój prac, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już egzystujących mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a zarazem wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem i biura. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może też rozplanować praktyczne i przestronne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: biuro@joannaklusak.com