Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

biuro architektoniczne Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, by w nowo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno jednak sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Na które z nich postawić?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci bez trudu dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się z pewnością cena – za najprostsze wydasz jedynie za trochę więcej, niż 2000 zł. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Wybierając takie wyjście zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego wykonaniem architekt zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy niż katalogowy – osoby, które go wybiorą powinni liczyć się z wydatkiem rzędu 200 PLN za metr kwadratowy.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: pracownia@barteksitarski.pl