Wzmacniacz kanałowy poprawia sygnał TV

Wzmacniacz kanałowy poprawia sygnał TV

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz kanałowy, odwiedź tę stronę

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy oglądać telewizję analogową i cyfrową. Jak wskazuje sama nazwa kluczową funkcją jaką spełnia jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy jak działa wzmacniacz kanałowy i na jakich częstotliwościach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – potęgowanie i wyrównywanie sygnału TV

W sprzedaży uzyskamy ogromną ilość urządzeń, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Montowane są na obszarach, na których sygnał jest niezwykle słaby. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, stacjach metra oraz w gęsto uzbrojonych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalną transmisję sygnałów TV. Ich pokrywa sprawia, że mogą być zlokalizowane na zewnątrz budynków – nie straszny im deszcz i śnieg.

Wzmacniacz kanałowy – cztery oddzielne wejścia

Najczęściej stosowany wzmacniacz kanałowy posiada 4 niezależne wejścia – np. VHF lub UHF + LTE. Sprzęty mogą mieć zastosowaną technologię redukującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu bezprzewodowego. W zależności od rodzaju urządzenia posiada także trzy-cztery dedykowane filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami DIGIT-3DT. Urządzenia te wyposażono w odrębne zasilanie, a także kontrolki sygnalizacyjne.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: telmor@telmor.pl