TelSat – autorski program do projektowania instalacji antenowych

TelSat, instalacje teletechniczne

Coraz trudniej jest współczesnemu człowiekowi wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telewizora. Chętnie spędzamy przed nim czas, relaksując się po naprawdę trudnym dniu pełnym pracy. Warto jednak pamiętać, że programy telewizyjne będziemy mogli oglądać tylko wtedy, kiedy odbiornik zostanie podłączony do właściwej instalacji bądź zainwestujemy w dobrą antenę. W przypadku osób mieszkających w domach z płyty bardzo dobrze sprawdzają się mające charakter zbiorowy instalacje antenowe, które projektować można stawiając na odpowiednie oprogramowanie.

TelSat, czyli w jaki sposób zbudować doskonałą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest dobra antena. Prawidłowe opracowanie sieci antenowej okazuje się być natomiast kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał może okazać się za słaby lub może nie być odbierany w ogóle. A wtedy nie ma co liczyć na to, że uda nam się zobaczyć cokolwiek na telewizyjnym ekranie. Autorski program stworzonych do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja znanej oraz wzbudzającej zaufanie klientów firmy Telmor. To niezwykle prosta aplikacja, z której obsługą z łatwością poradzi sobie każdy. Jednocześnie jest to całkowicie specjalistyczne narzędzie, które pozwala na wybranie właściwych urządzeń do planowanej instalacji. Z pomocą programu można szybko opracować wymagane połączenia, a także potwierdzić czy działają one poprawnie. Program TelSat pozwala również na dokonanie wyceny materiałowej instalacji, która jest projektowana. Dzięki temu można wstępnie określić koszt związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na sto procent solidne rozwiązanie?

Z całą pewnością program TelSat jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Dzięki niemu proces projektowania instalacji zostanie skrócony do niezbędnego minimum. Do tego projekt pozbawiony jest błędów, na skutek czego niemalże od razu można przystąpić do jego realizacji, będąc pewnym, że wykonana instalacja będzie działać poprawnie. To rozwiązanie, po które bez wątpienia opłaca się sięgnąć.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: telmor@telmor.pl