Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca przekładni falowych - z najnowszą ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: biuro@ultrarobotics.pl