Stacja czołowa Anttron – odbiór cyfrowy i analogowy

Stacja czołowa Anttron – odbiór cyfrowy i analogowy

Stacja czołowa Anttron to moduł, który umożliwia przekazywanie sygnału telewizji kablowej. To kluczowy punkt, który skupia różne sprzęty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie podzespoły budują razem kompleksowy system antenowy. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i w jakich miejscach zazwyczaj jest montowana.

Stacja czołowa Anttron – w ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach

Stacja czołowa Anttron to rozwiązanie wykorzystywane w modułach do odbioru kablówki – na przykład w hotelach, pensjonatach, obiektach użyteczności publicznej oraz przez dostawców telewizji kablowej. Transportuje ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z najważniejszych elementów wchodzących w skład stacji czołowej jest profesjonalna szafka montażowa – stworzona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Specjalne oprogramowanie ułatwia jej sprawną konfigurację. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – odrębne wejścia USB

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – odbierania sygnałów satelitarnych lub MPEG2. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – zdarzają się nieprawidłowości w przesyłaniu obrazu, a rozbudowa generuje większe koszty. Wiele komponentów składających się na stację czołową wyposażona jest również w osobne sloty USB, które pozwalają na wprowadzenie własnego contentu. Moduły można ze sobą mieszać, tworząc kompleksowy system antenowy.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: telmor@telmor.pl