Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Chcesz nabyć skrzynkę telekomunikacyjną? Sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo ergonomiczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału Wi-Fi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z solidnego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się ważne przewody – np. światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – uporządkuj przewody

Ważnym elementem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do środka szafki. W tym celu stosuje się specjalistyczne zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne ze względu na dzieci. Nie można zapominać też o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: telmor@telmor.pl