Spływ kajakowy na Dunajcu – aktywny wypoczynek

Spływ kajakowy na Dunajcu – aktywny wypoczynek

Spływ Dunajcem to idealna metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią miłośnicy czynnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i wysoką dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i korporacji, które chcą przygotować integrację dla pracowników. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, że spływ kajakowy Dunajcem jest niezwykle atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. W rzece występują też różne gatunki ryb, które można zobaczyć w czasie spływu, a malownicze widoki zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, niezbędne jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy na Dunajcu – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, wiosła, kamizelki, kaski i szczelne opakowania. Ze sobą należy wziąć sportowe buty, ręcznik, a także koszulkę i spodenki do przebrania. Dodatkowo przy pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.