Pikniki dla firm

Pikniki dla firm

Jeśli zależy ci na wydajności Twoich pracowników, musisz zadbać o to by atmosfera w pracy była jak najlepsza. Kluczowym elementem dobrej współpracy jest integracja i wspólne działanie nie tylko w firmie. Dlatego warto od czasu do czasu oderwać się od zawodowych obowiązków i zorganizować piknik firmowy.

Zorganizuj piknik firmowy w stylu country

Coraz bogatszy wachlarz propozycji oferowanych przez grupy eventowe daje nam dużą możliwość wyboru pomiędzy wieloma ciekawymi formami imprez firmowych. Jedną z nich może być piknik firmowy w stylu country. Firma eventowa gwarantuje stosowne rekwizyty w postaci rewolwerów na wodę, bandam oraz oczywiście – kowbojskich kapeluszy, zadba też o catering i rozrywki w stylu rodeo.

Połączenie pikniku firmowego i sportowej rywalizacji

Korporacje, ze względu na fakt, że zatrudniają większą ilość ludzi mogą zdecydować się na organizację pikniku firmowego połączonego z rozgrywkami w piłkę nożną, koszykówkę lub jeszcze inną dyscyplinę, w zależności od preferencji samych uczestniczących. Gdy piknikowanie połączone jest z rozgrywkami poszczególnych drużyn cały odbiór wydarzenia jest z pewnością dużo lepszy.

Dodatkowe atrakcje podczas pikniku firmowego

Organizatorzy pikników firmowych poza koordynacją całego eventu, niejednokrotnie zajmują się również dostarczaniem dodatkowych atrakcji np. parków rozrywki. Można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Na pozór może się wydawać, że to uciechy przeznaczone raczej dla dzieci, jednak rzeczywistość wskazuje, że nawet dorosły, poważny człowiek, ukrywający się na co dzień za oficjalnym strojem chętnie wraca do lat dziecięcych.