Obozy tenisowe

Obozy tenisowe

obóz tenisowy

Wakacje to czas, który możesz spędzić w pokoju, oglądając wszystkie seriale. Możesz również spędzić je aktywnie. Ciekawą możliwością spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka i zabawa

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po dwie h treningu co dzień. Dodatkowo, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie wędrówki pieszej można poznawać dziką faunę i florę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że udane wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco może być w Bieszczadach. Właśnie w takich okolicach organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów adresowane są głównie do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Istnieją też oferty dla całych rodzin.

Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: teniskrakow@me.com