Laser Tag – Laserowy paintball

Laser Tag – Laserowy paintball

Każdy czasami pragnie poczuć potężną dawkę emocji. Jednakże, rozum podpowiada nam, by unikać działań o podwyższonym ryzyku mogących narazić nas na utratę zdrowia. Rozwiązaniem tego rodzaju wątpliwości może być laserowy paintball. To dobry pomysł na spędzenie czasu z bliskimi lub organizację nietypowych urodzin.

Sprzęt do gry w paintball laserowy

Ogólne zasady laserowego i standardowego paintballa są właściwie identyczne.Jednak w laserowym paintballu karabiny nie są załadowane kulkami z farbą, które zostawiają plamy, a strzał sprawia ból. Pistolety oddają strzały za pomocą lasera – jest to w pełni bezbolesna zabawa, którą możesz zaoferować swoim dzieciom. Oprócz broni niezbędny jest również uniform, który rejestruje laserowe postrzały.

Typy gry z paintballem laserowym

Istnieje sporo scenariuszy gier z laserowym paintballem. Najpowszechniejszy to walka drużynowa – uczestnicy zostają podzieleni na dwie grupy. Zwycięża ta, która wyeliminuje z gry oponentów lub zdobędzie bazę przeciwnika. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać inny scenariusz gry – każdy to gwarancja wyjątkowych wrażeń. Firmy, które oferują takie usługi prześcigają się wymyślaniu kolejnych gier paintballowych.