Klaps-Art – organizacja imprez

Klaps-Art – organizacja imprez

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji impresaryjno-artystycznej KlapsArt.

Nasza oferta zawiera również warsztaty dla najmłodszych. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy to spieszymy z pomocą. Pedagogom chętnie udzielimy wskazówek przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z najróżniejszych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych eventów nie jest Twoją domeną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu hucznego pożegnania z obecnym stanem cywilnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Jesteśmy częstym gościem na małych i dużych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Oferujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z wielką przyjemnością przygotujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!