Dobry Ton – zespół na wesele

Dobry Ton – zespół na wesele

Mimo coraz większego uznania dla dj’ów, którzy grają na współczesnych imprezach, wesela charakteryzują się przywiązaniem do polskiej tradycji. Zespoły weselne wydają się nigdy nie wyjść z mody. Ponadto, zespoły weselne mają tak zajęte kalendarze, co sugeruje wzrastający popyt na ich usługi. Dobry zespół na wesele, to gwarancja świetnej zabawy.

Zespół na wesele – który wybrać?

Zespoły na wesela, składające się z czterech sędziwych grajków, więcej uwagi przywiązujących do weselnego stołu niż do sceny i pani z wokalem pozostawiającym wiele do życzenia – to już przeszłość. Państwo młodzi, chcąc zapewnić gościom szaloną zabawę do białego rana, wybierając zespół na wesele, biorą pod uwagę zarówno jakość, jak i wysoki poziom. Głównie stawia się na młodych, utalentowanych artystów, dla których muzyka stanowi życiową pasję. Mając na uwadze fakt, że na weselu znajdzie się kilka pokoleń, para młoda najchętniej wybiera zespoły weselne mające w swoim repertuarze ponadczasowe covery.

Czy oferta zespołów weselnych dotyczy wyłącznie uroczystości weselnych?

Nie od dziś wiadomo, że zawód muzyka, to ciężki kawałek chleba. Konkurencja w tej branży nie maleje, a pojawienie się na szczycie list przebojów nie każdemu jest pisane. Współczesne zespoły weselne, to bardzo często grupa znajomych muzyków, którzy szukają sposobu na pokazanie się szerszej publiczności, chcąc przy tym troszkę dorobić. Bywa, że grają na koncertach jako support przed gwiazdą wieczoru, bankietach, czy imprezach firmowych.