Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Więcej szczegółów o wnętrzach firmy w Mapach Google.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla większości klientów okazja do zobaczenia takiego lokalu przed sygnowaniem umowy jest niesłychanie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu bądź biura firmy, możemy przenieść się jednym kliknięciem do takiego wnętrza, a potem zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Wirtualny spacer 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo zademonstrować odbiorcom dany budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji hotelu, pracowni czy restauracji, a także w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, by ewentualni nabywcy mieli możliwość rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie www lub dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej przekonać klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: daniel.myhal@gmail.com