Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Wirtualny spacer Google. Zobacz, kto może to wykonać

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych przedsiębiorstw, ofert lub marek. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google wszelkich aktualnych danych, dodanie estetycznych zdjęć, adresu www naszej strony internetowej i stosownej prezentacji firmy. Istnieje też inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma dużo atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: daniel.myhal@gmail.com