Reklamy AdWords – SEO4.net

Reklamy AdWords – SEO4.net

Reklamy AdWords

Najprawdopodobniej każdy z internautów spotkał się z niejedną reklamą Google Adwords, choć nie wszyscy zdają sobie sprawę, że tak właśnie się nazywa. Adwords to nic innego jak reklama w wyszukiwarce Google, która pojawia się w wynikach wyszukiwania, zarówno u góry jak i po prawej stronie.

Kilka zalet Google Adwords

Główną zaletę Google Adwords stanowi fakt, że reklama trafia do osób, które z dużym prawdopodobieństwem będą zainteresowane Twoją ofertą. Dlaczego? Powód jest prosty: reklama Adwords wyświetla się dopiero w momencie gdy osoba sformułuje zapytanie i jest dostosowana do słów kluczowych wpisanych przez niego. Kolejną zaletę stanowi fakt, że system korzysta z modelu PPC – płacisz za pojedyncze kliknięcia w reklamę.

Google Adwords – Ty też możesz na tym skorzystać!

Omawiana forma promocji wykorzystywana jest przez osoby, które pragną zwiększyć ruch na swojej witrynie, rozwinąć sprzedaż, a co za tym idzie, więcej zarobić. Z Google Adwords korzystają osoby prywatne, przedsiębiorcy z sektora MŚP, jak również międzynarodowe korporacje. Mówiąc w skrócie, Google Adwords przeznaczone jest dla każdego, kto pragnie zwrócić uwagę internautów na swoje produkty i usługi.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: info@seo4.net