Nadruki promocyjne z logo twojej firmy

Nadruki promocyjne z logo twojej firmy

Właściwie zaplanowane działania marketingowe są najważniejsze dla sukcesu rozmaitych przedsięwzięć. Do wszystkich wśród nich należy zastosować właściwe metody, ale gadżety reklamowe sprawdzają się w najróżniejszych branżach. Nie powinno to zaskakiwać – kontrahent, który dostanie niewielki upominek z pewnością dobrze skojarzy markę. Gadżety promocyjne przybierają najróżniejsze kształty – od notesików, przez butelki, aż po popularne koszulki z nadrukiem z logo przedsiębiorstwa. Dobrze jednak zatroszczyć się nie tylko o to, by dawane kontrahentom przedmioty były dobrej klasy i nie uszkodziły się po normalnym wykorzystaniu, ale również o to, żeby zdobiące je nadruki były właściwie wykonane.

Jak robi się nadruki na gadżetach?

Rodzaj nadruków zależy od surowca, z którego zrobiony jest upominek. Na przedmiotach zrobionych z porcelany zwykle wykorzystuje się termosublimację, natomiast do tworzyw syntetycznych oraz z metalu dobrym pomysłem będzie tampodruk, gdzie by wydrukować nadruki stosuje się tampony z naniesionym logiem. W przypadku stalowych gadżetów często stosowany jest także grawer, gwarantujący wysoką trwałość. Dużym zainteresowaniem cieszy się także sitodruk, który szczególnie dobrze sprawdza się przy drukowaniu bidonów oraz płyt DVD. Na koszulkach czy czapkach wykorzystuje się oprócz tego haft.

Nadruki – jak znaleźć firmę?

Trwałość nadruków reklamowych, jak łatwo się domyślić, zależy w szczególności od tego, komu powierzymy ich przygotowanie. Przed decyzją powinniśmy sprawdzić, czy dana drukarnia poza naniesieniem nadruków świadczy także dodatkowe usługi – na przykład ich zaprojektowanie. By dowiedzieć się, czy z usług agencji będziemy usatysfakcjonowani, warto również obejrzeć jej wcześniejsze realizacje i znaleźć opinie o niej w internecie. Dobrym rozwiązaniem okaże się oprócz tego zlecenie wykonania paru prototypów – w ten sposób wcześnie wykryjemy możliwe niedociągnięcia oraz w porę zlecimy poprawki.