Kolportaż ulotek – cennik i jak zamawiać?

Kolportaż ulotek – cennik i jak zamawiać?

Chcesz zaprezentować ofertę przyszłym odbiorcom oraz popularyzować swoje usługi? Zainwestuj w kolportaż ulotek. Dowiedz się, jakie podmioty powinny zainteresować się kolportażem ulotek i dlaczego warto zamówić materiały?

Kolportaż ulotek – zaprezentuj ofertę potencjalnym klientom

W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod reklamy, które pomagają firmom zaprezentować się przyszłym odbiorcom. Druki akcydensowe to znakomity sposób na wypromowanie własnego biznesu, są stosunkowo tanie i trafiają do szerokiego grona adresatów. Materiały reklamowe wrzucane do skrzynek pocztowych popularyzują szkoły wyższe, proponują oferty kredytów, korzystają z nich też bary oraz przedsiębiorstwa zajmujące się drobnymi naprawami. Jak widzimy z tej formy reklamy korzysta ogromna ilość przedsiębiorstw. Dobrej jakości papier, technologia druku, idealne odwzorowanie kolorów oraz przemyślany projekt sprawiają, że druki te świetnie spełniają swoją rolę. Żeby jednak ta metoda reklamy była owocna, trzeba pamiętać o istotnych zasadach.

Kolportaż ulotek – stworzenie grafiki ulotki

Komu zlecić kolportaż ulotek? Najlepiej zdać się na świetnie wyposażone firmy, które mają nowoczesne urządzenia. Podmioty zajmujące się kolportażem ulotek często oferują także inne usługi. Zrobią plan ulotki, zajmą się wydaniem. Dzięki temu nasz druk dotrze do klientów. Cennik ulotek uzależniony jest od wielu kryteriów – nakładu, formatu, techniki druku, gramatury papieru. Możemy zamówić ulotki zwykłe, zginane na dwie części, zrobione z papieru błyszczącego o gramaturze 115, 250 lub 300, drukowane techniką laserową bądź offsetową. Dużym udogodnieniem jest też możliwość zamawiania materiałów przez internet. Wówczas niezależnie od tego czy mieszkasz w Katowicach, Krakowie, czy Poznaniu – możesz liczyć na błyskawiczne wyprodukowanie druków akcydensowych.