Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Na https://www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać z wiedzy rekomendowanego fotografa Google

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: daniel.myhal@gmail.com