Do czego służy Business View

Do czego służy Business View

business view Kraków »

Business View to nowoczesna technika prezentowania wnętrza rozmaitych obiektów użyteczności publicznej, na przykład muzeów, która jest możliwa za pomocą wyszukiwarki Google. Bazuje na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz kompletu kadrów szerokokątnych. Przekonajmy się zatem, do czego jest przydatna tego typu wizualizacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki koncepcji Google Business View możemy zobaczyć w jaki sposób prezentuje się konkretny budynek od wewnątrz. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno używając tradycyjnej witryny Google – wstukując nazwę firmy (wówczas prezentacja będzie widoczna z boku wyników przeglądania), a także przez tak zwane mapy Google. Jest to znakomita metoda na wypromowanie firmy, stanowiąca uzupełnienie działań marketingowych on-line – internauci najczęściej poszukują informacji o punktach usługowych: kinach, pubach, fitness klubach czy klinikach medycyny estetycznej.

Dlaczego warto uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie usługi Business View może dać wymierne zyski nie tylko obiektom mieszczącym się w rozległych miastach takich jak Kraków czy Warszawa. Należy zaznaczyć bowiem, że to narzędzie wywołuje również większą liczbę odsłon na naszej witrynie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Trzeba tylko znaleźć licencjonowanego fotografa, który zrobi zestaw fotografii całego obiektu, zgodnie z wytycznymi Google.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: daniel.myhal@gmail.com