Tanie porady prawne – to warto wiedzieć

Tanie porady prawne – to warto wiedzieć

Usługi adwokatów często są kosztowne. Nie należy oczywiście kombinować, próbując bez ich pomocy prowadzić toczące się procesy. Dobrze bowiem wiedzieć, że to od ich doświadczenia zależne jest to, czy dana sprawa zakończy się korzystnym dla nas postanowieniem. Co jednak uczynić, kiedy nie stać nas na usługi prawnika? Czy istnieje sposób, dzięki któremu nieco zaoszczędzimy? Czy tanie porady prawne są możliwe? Oczywiście, że tak! Liczba korzystających z nich osób wciąż się zwiększa.

Tanie porady prawne – czemu warto?

Na początku warto pamiętać, że nie przy wszystkich sprawach tanie porady prawne będą odpowiednim wyjściem. Nie należy decydować się na nie w razie spraw karnych. Doskonale sprawdzą się zaś podczas spraw rozwodowych czy o alimenty, gdzie wystarczą nam porady otrzymane od prawnika. Aby je uzyskać nie musimy nawet spotykać się z prawnikiem – niezbędne wskazówki przekaże nam przez telefon lub online, co zmniejszy koszt takich porad.

Dla jakich klientów są tanie porady prawne

Jak nietrudno się domyślić, tanie porady prawne są kierowane w szczególności do klientów z mniej zasobnym portfelem. Fakt, iż spotkanie z prawnikiem nie będzie konieczne powoduje, że ich koszty okazują się znacznie niższe od tradycyjnej współpracy. Oczywiście nie znaczy to, iż ich jakość będzie niższa – dzięki nim uzyskamy informacje, które umożliwią wygranie rozprawę przed sądem cywilnym. Ich wygoda powoduje zaś, iż tanie porady prawne będą też dobrym wyjściem dla osób nie mających czasu.

Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: kontakt@uwazaj.pl