Odszkodowania za wypadki komunikacyjne a rola kancelarii prawnej

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne a rola kancelarii prawnej

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub chociażby za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje. Przykłady tego typu spraw można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często podejmujemy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas także osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy porodzie lub operacji, przepisanie niewłaściwych leków czy leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w którym bliska im osoba straciła życie. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.