Odpocznij w Krynicy

Odpocznij w Krynicy

Wypoczynek Krynica - poznaj bezkonkurencyjną ofertę

Krynica Zdrój jest uważana za jedno z najbardziej cenionych przez polskich turystów miejsc. Nie powinno to w żaden sposób dziwić – Krynica słynie z pomagającego w kuracji powietrza i niezwykłych krajobrazów. Oprócz tego dysponuje sporą bazą noclegową, a doskonała oferta rozrywkowa powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący podreperować własne organizmy. Jak więc zaplanować urlop w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Najważniejszą dobrą stroną Krynicy Zdrój są niewątpliwie źródła wód mineralnych, które wydobywane są w mieście od prawie dwóch stuleci. Właśnie one spowodowały, iż Krynica Zdrój jest dziś znanym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest więc doskonałą opcją dla ludzi, którzy zmagają się ze schorzeniami układu pokarmowego lub moczowego, czy też z problemami z krążeniem. W mieście wykorzystywanych jest prawie dziesięć zdrojów, z których każdy posiada trochę inne cechy.

Jak zaplanować wypoczynek w Krynicy?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy są z pewnością zdroje, a niektóre z nich założono aż w dziewiętnastym stuleciu. Należy zwiedzić tutaj również liczne domy z lat granicznych dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Krynica może pochwalić się także kolejką na Górę Parkową, z której podziwiać można niesamowity widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być interesujący też dla entuzjastów rozrywki – w mieście organizowane są rozmaite eventy, z Festiwalem Gitary oraz operowym na pierwszych miejscach.

Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: jurek@wypoczynek-krynica.pl