Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty górskich wypraw!

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym dobrze opracowane i bezpieczne eskapady pod okiem profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: biuro@exploruj.pl