Apartamenty w Krynicy Górskiej – „Apartamenty z Kominkiem”

Apartamenty w Krynicy Górskiej – „Apartamenty z Kominkiem”

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę! Apartamenty Krynica Zdrój w dobrej cenie.

Krynica Zdrój jest stawiana wśród najciekawszych miejscowości na południu Polski. Poza wieloma zabytkami, jest też utożsamiana z niezwykle zdrowym klimatem i źródłami wody o działaniu leczniczym, przez co co roku staje się celem wakacji wielu polskich i zagranicznych turystów. Niemałe zainteresowanie to konieczność zapewnienia gościom odpowiedniej bazy noclegowej – szczęśliwie wyszukanie miejsc w tym górskim mieście nie powinno być trudne.

Wynajęcie apartamentów Krynica Zdrój

Większość miejsc hotelowych w tym mieście tworzą apartamenty Krynica Zdrój – mieszkania, których najem będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich letników, którzy z różnych względów nie mogą albo nie zamierzają zdecydować się na zamieszkanie w sanatorium. Koszty wynajęcia apartamentów Krynica Zdrój bywają bardzo zróżnicowane – od cen nie przekraczających 50 zł, aż po lokale, w których dzień to koszt rzędu około stu złotych.

Nie tylko apartamenty Krynica Zdrój

Poza apartamentami, w tym mieście znajdziemy także inne oferty. Działa tu mnóstwo hoteli i pensjonatów, które oferują odwiedzającym je turystom doskonałe lokale w niewygórowanych cenach. Z uwagi na korzystny klimat, w miejscowości funkcjonuje również wiele uzdrowisk, które oprócz miejsc noclegowych, oferują letnikom również lecznicze zabiegi i pomoc terapeutów. Są one droższe niż apartamenty Krynica Zdrój, jednak ich klienci mogą liczyć przecież na liczne udogodnienia.

Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: jurek@wypoczynek-krynica.pl