Nauka angielskiego Archerschool

Nauka angielskiego Archerschool

Najważniejszy język w Europie – angielski

Język Angielski stał się najbardziej znaczącym językiem europejskim. Korzystają z niego niemal wszyscy. Jest on potrzebny przy wymianie handlowej, w turystyce, polityce, a także w codziennym życiu. Owa przydatność posługiwanie się angielskim powoduje pojawianie się coraz to nowszych szkół nauczających języków obcych.

Nauka języka angielskiego w domu

Języka angielskiego jest łatwo uczyć się w domu, ze względu na to, że materiały dydaktyczne są powszechnie dostępne. Każda księgarnia oferuje książki do nauki tego języka, a także literaturę angielską w oryginalnej wersji językowej. Anglojęzyczna jest również większość nowoczesnej muzyki oraz produkcji filmowych. Język angielski nas otacza nawet jeśli mieszkamy w Polsce, łatwo więc się z nim osłuchać.

Szkoły językowe, w których można uczyć się języka angielskiego

Każda szkoła językowa proponuje swoim klientom możliwość wyboru z różnych rodzajów kursów języka angielskiego i metod nauczania. Jedną z możliwości do wyboru jest kurs DIRECT English.

DIRECT English na szybkie przyswajanie wiedzy językowej. Opiera się na Metodzie Bezpośredniej, czym nieco przypomina dość mocno rozpowszechnioną na polskim rynku Metodę Callana.

Kolejną opcją jest kurs GENERAL ENGLISH – nawiązujący do metody komunikatywnej. Stworzony jest dla uczniów mających zamiar rozwinąć całościową, praktyczną umiejętność posługiwania się językiem, ułatwiającą rozmowę w multikulturowym środowisku. Dla lepszego efektu zajęcia prowadzone są zazwyczaj przez dwójkę lektorów: polskiego oraz native speakera.

Popularnym rozwiązaniem są też konwersacje, czyli nauka poprzez rozmawianie w w języku angielskim.

Obie wersje kursu, a także konwersacje z języka angielskiego ma w swojej ofercie centrum językowe Archer School. Pełna oferta dostępna jest na stronie szkoły www.archerschool.pl.