Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

kurs rysunku dla dzieci Kraków

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: kontakt@domin-krakow.pl