Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Jesteś zainteresowany pełną ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie zwlekaj! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w kuchni – ozdabiać ciasta czy wybierać i podawać składniki. Pragniesz rozwijać zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – czemu warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci kształtują swoją kreatywność i uczą się samodzielności i co istotne – nabywają pożyteczne umiejętności. A równocześnie wspaniale się bawią. Wybieranie oraz mieszanie składników, łączenie ulubionych smaków oraz ćwiczenie prostych przepisów – całość sprawia, że dzieci z zapałem eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co niewątpliwie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą również brać udział rodzice, tym samym jest to świetna sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie posmakować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla krnąbrnych pociech

Warsztaty prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. Podczas kursu dzieci przygotowują deser i danie główne. Młodzi wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, ewentualnie przygotować smaczny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu dzieci przygotowują także smaczną deser – mus z mascarpone oraz polewą. Lekcja poprzez zabawę to świetna metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ulubionych potraw przynosi dzieciom mnóstwo satysfakcji. Nawet najbardziej nieposłuszny maluch będzie z pasją oddawał się przystrajaniu tortu czy pieczeniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniały kontakt z maluchami.

Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: kontakt@warsztatqulinarny.pl