Zakładasz przychodnię? Poznaj leasing sprzętu medycznego

Zakładasz przychodnię? Poznaj leasing sprzętu medycznego

Decydując się na prowadzenie przychodni specjalistycznej potrzebujemy profesjonalnych urządzeń medycznych. Oceńmy zatem czy leasing sprzętu medycznego to opłacalna inwestycja?

Leasing sprzętu medycznego – błyskawicznie i bez niepotrzebnych procedur

Pojęcie leasingu znane jest od lat i polega na zawarciu umowy, na mocy której podmiot użyczający oddaje leasingodawcy sprzęt – np. medyczny, flotę pojazdów – w formie odpłatnej i na ustalony wcześniej czas. Musimy zapewnić pacjentom bezpieczeństwo oraz obsługę na najwyższym poziomie – niezależnie od tego czy jest to salon medycyny estetycznej, przychodnia dla zwierząt czy punkt dentystyczny. Nowoczesne usługi leasingowe zapewnieją minimum formalności, a sprzęt otrzymamy nawet bez wpłaty własnej. Jakiego rodzaju dokumenty będą nam zatem potrzebne? Przede wszystkim druki z Krajowego Rejestru Sądowego, wniosek o leasing, numery NIP i REGON.

Leasing sprzętu medycznego – zaufaj odpowiednim podmiotom

Leasing powoduje, że mamy możliwość pozyskać zarówno całkowicie nowy sprzęt, jak i z drugiej ręki. Wszystko zależy od osobistych preferencji i możliwości rachunkowych. Miesięczne koszty można swobodnie dostosować. Do najczęściej nabywanych w ten sposób urządzeń należą aparaty USG, sprzęt laparoskopowy, a nawet szafy. A może skorzystajmy ze wsparcia instytucji, które ułatwiają formalności przy zaopatrywaniu gabinetów medycznych. Nie wstydź się poprosić o pomoc specjalistów – doradzą, w jaki sposób wypełnić wniosek i otrzymać doskonałe narzędzia do pracy.