Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących automatycznej windykacji? Skieruj się na https://flobo.io

Właściciele firm wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, więc rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, a więc tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: info@flobo.io