Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

zobacz kolczyki srebrne na srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co sprawia, że są tak często wybierane oraz gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane drogocennymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc wybierając je zweryfikujmy numer próby oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się nienagannie, trzeba umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Należy przecierać je co jakiś czas suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne balsamy zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast starych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno rysują delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i rozmaite wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.