Długie kolczyki – wysmuklają szyję i twarz

długie kolczyki

Szykowna biżuteria doskonale uwydatnia prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją nosić na wielkie wesela, do pracy bądź romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz oraz szyje

Długie kolczyki pasują do rozmaitych rodzajów urody – mogą je nosić zarówno panie z wyraźnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi, jak i te o subtelnych rysach twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 cm cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, np. w postaci pałeczek lub liści. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się stylizacji oraz pięknie prezentują się na uszach. Dzięki należycie dopasowanej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą też mieć kształt kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do osiągnięcia subtelnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na ślub koleżanki i potańcówkę

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz od święta. Będą znakomitym dopełnieniem szykownej sukienki, założonej na przykład na wesele, bal maturalny bądź bal sylwestrowy. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask z pewnością zafascynuje każdego. Wyraziste kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a złocone pałeczki będą wyśmienicie harmonizować z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie liści – są niezobowiązujące i wspaniale uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl