Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Więcej informacji o tabliczkach na drzwi

W każdym budynku znajduje się wiele przeróżnych pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie pokoju, który na dany moment jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy zwalnia się pracownik, dane na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego typu znaku jest więc wyjątkowo czytelny. Wspomnieć warto również, że tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: handel@lundi.com.pl